Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Departament: Tehnic

Raportare către: Manager intretinere

Locatia:Fabrica de productie din TARGU-MURES

Responsabilitatile postului:

  • Mentinerea la zi a planului si raportului calibrarilor AMC

  • Efectuarea de calibrari la AMC-uri conform procedurilor interne

  • Mentinerea comunicarii cu furnizorii de servicii de calibrari – supraveghere si ajutor la efectuarea calibrarilor

  • Suport la depanari sisteme utilitati

Profilul candidatului:

  • Deschidere pentru noi provocari

  • Spirit de echipa

  • Abilitati de comunicare

  • Buna organizare

  • Flexibilitate

  • Dornic sa isi dezvolte cariera

  • Abilitati de negociere

Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala cu un mediu de lucru dinamic

  • Acces la cunostinte de specialitate legate de post

  • Dezvoltare profesionala prin acces la instruiri la locul de munca si/sau extern

  • Pachet de beneficii motivant

Cerinte:

  • Cunostinte temeinice privind calibrarile, senzoristica, semnale electrice, logica automatizari

  • Minim 3 ani experienta in domeniu

  • Buna cunostinte de operare PC (Pachet Office: Excel, Word)

  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu (scris si vorbit)

  • Studii inginerie sau domenii conexe

CV-urile le asteptam până la data de