RESPONSABIL AFACERE (AMBUTISAJ, INJECTIE PLASTICA)

RESPONSABIL AFACERE (AMBUTISAJ - INJECTIE PLASTICA)-

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Asigura proiectarea pieselor, asamblarea si sub asamblarea platforma pentru vehiculele in etapele de proiect si fabricatie;
  • Realizeaza studii/ piese (3D, sectiuni tip, desene) utilizand proiectarea asistata (CATIA) si defineste elementele de legatura dintre piese, tinand cont de toate aspectele tehnico- economice;
  • Asigura convergenta tehnica prin colaborarea cu celelalte meserii;
  • Realizeaza documentatia tehnica aferenta si arhiveaza datele in conformitate cu standardele si regulile companiei;
  • Participa la reuniuni de proiect si respecta obicetivele calitate- cost- termene;
  • Participa la procesul de validare produs.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice: (IMST, Autovehicule Rutiere, Inginerie Mecanica;
  • Cunostinte proiectare in CATIA;
  • Experienta intr-un post similar constituie in avantaj (lider tehnic, conceptor).