Adresa/ adresele jobului

98 Strada Vulturilor, București

CERINTE:

  • Studii superioare (preferabil tehnice / economice);
  • Minim 1 an experienta in domeniul achizitei sistemelor de securitate electronica;
  • Buna cunoastere a utilizarii MS Office (Excel, Word etc);
  • Abilitati de analiza, planificare si comunicare;
  • Capacitate de organizare, evaluare si prioritizare a task-urilor/cererilor simultane;
  • Abilitati de intelegere si solutionare a situatiilor cu care se confrunta in desfasurarea activitatii;
  • Cunostinte limba engleza -scris, vorbit.

RESPONSABILITATI:

  • Efectueaza achizitii pe fiecare proiect (materiale si echipamente), corespunzator ofertei, disponibilitatii echipamentelor si materialelor;
  • Efectueaza comenzi catre furnizori, dupa analiza de pret, pentru eficientizarea costurilor pe fiecare proiect;
  • Negociaza preturile cu furnizorii agreati, in vederea obtinerii celui mai bun pret si a celor mai bune conditii de livrare;
  • Studiaza permanent ofertele furnizorilor pentru achizitia materialelor si echipamentelor la cel mai bun raport calitate/pret;
  • Efectueaza managementul datelor si informatiilor pentru fiecare proiect in parte in aplicatia interna de tip ERP.

OFERTA (bonusuri, beneficii):

  • Salariul corelat cu nivelul pietei;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional;
  • Tichete de masa

  • Interviu online
  • Numiti cel putin un soft ERP in care ati lucrat si / sau lucrati in prezent.
  • Care este salariul minim net pentru care ati accepta sa lucrati pe acest post ?