Detalii loc de munca

Frigotehnist

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Română - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Adresa
Posturi disponibile
1

CERINȚE:

Experienta anterioara privind service-ul si mententanta instalatiilor de aer conditionat/ climatizare (split perete/ duct/ casete, rooftop, chiller, etc.),

echipamentelor frigorifice , instalatiilor de incalzire etc.;

Seriozitate, corectitudine, disciplina în munca;

Disponibilitate de a-si insusi cunostinte tehnice noi;

Disponibilitate la program prelungit;Permis de conducere

RESPONSABILITĂȚi:

Activitate de frigotehnist/ajutor frigotehnist pentru echipa mobila de service conform fișei postului.

Beneficii:

Program de lucru full-time;

Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

Concedii conform legislației;

Ore suplimentare achitate;

Transport decontat pentru cei care nu sunt din Satu Mare;

Tichete de masă;

Salariul este atractiv.

Vino în echipa noastră,

Vom investi în dezvoltarea abilităților tale!