Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Candidatul ideal

- Personalitate puternica, verticalitate
- abilitati foarte bune de comunicare in limba engleza ( avantaj si cunoasterea altei limbi straine)
- foarte bune abilitati de negociere
- spirit organizatoric si de prioritizare a taskurilor
- autonomie, rigurozitate, atentie la detalii
- carnet de conducere cat. B
- studii superioare absolvite ( profil tehnic, stiinte exacte)

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei pentru a asigura dezvoltarea portofoliului de furnizori activi de materii prime si accesorii
- Mentinerea unei relatii permanente cu buyerii responsabili de procesul de achizitii
- Propunerea de masuri in vederea reducerii cheltuielilor de aprovizionare
- Asigurarea materiei prime de calitate si in termenele de livrare convenite
- Negocierea preturilor, selectia furnizorilor