Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Sibiu; București

Expand Health Romania ofera noi oportunitati de cariera in domeniul farmaceutic si recruteaza Reprezentanti Medicali pentru locatiile Bucuresti, Cluj si Sibiu.
Daca aveti experienta in vanzari, sunteti o persoana orientata care rezultate, persuasiva si pozitiva, inseamna ca va incadrati in cerintele acestei pozitii.

CANDIDATUL IDEAL:
• Absolvent de studii superioare (studiile medicale reprezinta un avantaj);
• Experienta anterioara in vanzari de minim un an;
• Experienta anterioara in promovare medicala reprezinta un avantaj;
• Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare;
• Orientare catre client;
• Bune abilitati de prezentare si promovare a produselor companiei;
• Capacitate de automotivare si autodeterminare;
• Atitudine pozitiva si orientare catre rezultate;
• Capacitate de adaptare si rezistenta la stres;
• Cunostinte operare PC;
• Cunostinte limba engleza (nivel mediu);
• Permis auto categoria B.

DESCRIEREA JOBULUI:

• Promovarea in mod etic a produselor si a imaginii companiei in zona alocata, conform target-ului agreat de clienti;
• Promovarea la medici si implicare in procesul de vanzare in farmacii;
• Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite şi activităţi;
• Raportarea saptamanala a activitatii catre management-ul companiei;
• Initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu partenerii companiei;
• Administrarea eficienta a zonei alocate.

BENEFICII:
• Mediu de lucru profesionist;
• Pachet salarial motivant;
• Instrumentele de lucru necesare (automobil, laptop, mobil etc.);
• Programe de pregatire profesionale.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de oameni motivati, talentati, si orientati catre performanta, iar profilul tau corespunde cerintelor de mai sus, trimite CV-ul actualizat. Toate aplicatiile vor fi tratate cu confidentialitate.

Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.