Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești; Galați; Timișoara

Detaliile companiei: multinationala

Cautam colege pentru postul de “Reprezentante de vanzari - ASM” pentru toate zonele din tara.

Cautam luptatoare!

Candidata ideala:

- Studii medii/superioare absolvite;
- Experienta in vanzari, de preferat FMCG sau tehnic.
- Rezistenta la stres si lucru sub presiune, bune negociatoare, bune vanzatoare;
- Persoane cu initiativa si orientate catre rezultate;
- Cunostinte tehnice – avantaj;
- Cunostiinte de operare PC: MS Office - Excel, Word, Internet;
- Abilitati de lucru individual si in echipa, gandire analitica, aptitudini de prezentare, convingere si negociere cu partenerii, loialitate si amabilitate.
- Permis de conducere categoria B, fara cazier rutier;
- Cazier judiciar curat;
- Cunoasterea limbii engleze sau rusa  - avantaj;

Responsabilitati si beneficii:

- Vanzari directe catre clientii companiei: depozite si magazine pentru materiale de construcții, magazine pentru piese auto si companii de distributie;
- Punerea in aplicare a politicii comerciale globale a companiei pentru impunerea si imbunatatirea prezentei produselor pe piata in zona alocata;
- Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.

Compania ofera:

- Masina de serviciu noua;
- Telefon mobil de serviciu, tableta, conexiune internet;
- Job dinamic si atractiv;
- Schema motivanta de remunerare: remunerare fixa 2000 lei net plus bonusuri ;
- Contract de munca legal;
- Posibilitati de promovare;
- Mediu de lucru placut.

Asteptam CV in limba romana si/sau limba engleza cu poza recenta.
CV-urile vor fi studiate in deplina confidentialitate.
CV-urile candidatilor ce nu corespund la cerintele mentionate nu vor fi luate in considerare.
Ne rezervam dreptul sa contactam numai candidatii selectati pe baza CV- urilor trimise.

  • Interviu online
  • Momentan sunteti angajata?
  • In cazul in care sunteti selectata, in cat timp puteti incepe activitatea?