Reprezentant zonal vanzari

vanzari

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Brașov

. RECRUIT te vrea in echipa sa!
Esti un un bun vanzator, ai carisma si ai acel ceva care te face sa-ti iubesti meseria? Hai sa ne intalnim sa vedem daca tu esti piesa lipsa din puzzle-ul unei noi viziuni de HR!

Ce dorim de la tine:

- Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
- Reprezintă un plus experiența în vânzarea de servicii (de preferat in domeniul industriei, call-center, comert)
- Reprezinta un avantaj detinerea unui portofoliu de clienti ;
- Pro-activitate, spirit de echipa, persoana competitiva, orientata spre client;
- Permis auto.

Ce responsabilitati o sa ai:

- Prospectezi zona arondata(Brasov si imprejurimi) pentru identificarea potențialului de vanzare(o sa promovezi serviciile firmei noastre de recrutare si selectie personal);
- Negociezi intr-o maniera profesionista și semnezi cat mai multe contracte pe serviciile alocate, conform strategiei comerciale, atat cu clienti noi cat și cu clienti din portofoliu;
- Vei reprezenta firma in cadrul misiunilor specifice și definite in legatura cu clientii acesteia pe serviciile/proiectele alocate;
- Te vei preocupa in permanenta de dezvoltarea serviciilor si a imaginii companiei;
- Vei promova brand-ul, imaginea si serviciile firmei, in concordanta cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice;
- Completezi rapoarte periodice despre activitatea pe care o intreprinzi;
- Te deplasezi in zona arondata, la clienti si prospecti, cu autoturismul de serviciu;
- Vei colabora cu departamentul de marketing in vederea imbunatatirii serviciilor companiei

Si, bineinteles, ce iti putem oferi:

- Salariu peste medie (2000 ron) si bonusuri in functie de performanta ;
- Masina de serviciu;
- Telefon ;
- Cafea la discretie :)
- Vei lucra alaturi de colegi dinamici, amuzanti, orientati spre rezultate;
- Atmosfera de lucru placuta intr-un colectiv tanar, alaturi de care poti sa te dezvolti profesional.