Reprezentant zonal judetele Timis, Arad, Sibiu

sales representative - reprezentant vanzari

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Sibiu; Arad; Timișoara

CANDIDATUL IDEAL:

- Aptitudini excelente de comunicare si prezentare
- Experienta in domeniul vanzarilor

Avantaj:
- Cunostinte in domeniul (co)finantarilor nerambursabile
- Experienta de lucru cu autoritati si institutii publice

Deprinderi, cunostinte:
- Cunostinte de baza operare PC

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Contactarea clientilor la termene predefinite, in vederea prezentarii serviciilor de consultanta in elaborarea proiectelor de finantare.

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Firma noastra ofera servicii de consultanta in accesarea de fonduri nerambursabile, de la intocmirea cererii de finantare pana la managementul implementarii proiectului. Serviciile noastre sunt distribuite in principal in zona centrala si nord-vestica a tarii prin intermediul unei echipe de reprezentanti zonali. Deoarece domeniul in care operam se afla in plina expansiune, firma noastra a cunoscut o crestere remarcabila in ultimul semestru, crestere ce implica in primul rand extinderea colectivului de lucru.
Stimate Candidat Ideal, daca tocmai V-am prezentat Locul de Munca Ideal, Va asteptam CV-ul si scrisoarea de intentie!

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 5 INTREBARI

De ce credeti ca sunteti candidatul ideal pt. acest post?
Enumerati trei defecte si trei calitati ale Dvs.
Ce anume considerati mai important: un salariu bun sau satisfactia muncii?
Motivati aplicarea pt. aceasta functie
Ce asteptari aveti fata de noul post?