Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Candidatul ideal:

- studii superioare de preferinta
- experienta de minim 2 ani in activitate intr-o pozitie similara;
-cunostinte despre echipamentele de protectia muncii si clientela target
- abilitati de vanzare, planificare, organizare si comunicare;
- orientare spre atingerea obiectivelor;
- abilitati de planificare bugetara, eficientizarea activitatii inclusiv prin controlul costurilor
- dinamism, perseverenta, aptitudini strategice;
- abilitati de comunicare si negociere;
- bune cunostinte operare calculator: Microsoft Office (Word, Excel);
- permis de conducere categoria B,
-dorinta de a lucra pe termen lung in compania noastra

Descrierea jobului:

-Implementeaza strategia de vanzari si politica firmei;
-Realizeaza si implementeaza planuri de actiune pentru indeplinirea obiectivelor;
-Urmareste realizarea obiectivelor;
-Promoveaza produsele companiei ;
-Creeaza si dezvolta relatii de parteneriat cu clientii;
-Analizeaza si propune solutii pentru cresterea vanzarilor.
-Asigura un echilibru permanent al costurilor operationale;
-Coordoneaza intreaga activitate de vanzari ( pentru zona arondata) in scopul realizarii planului de vanzari.
-Se asigura ca procedurile si standardele companiei sunt respectate in totalitate

Se ofera:
- remuneratie fixa + comision din vanzari
- masina
- telefon, laptop.

Descrierea companiei:

Prin implicarea firmei noastre in distributia echipamentelor individuale de protectie dorim sa fim cat mai aproape de necesitatile clientilor nostri, oferindu-le produse de calitate la preturi accesibile dar, mai mult decat atat dorim sa dam valoare vietii in orice loc unde exista oameni la munca, asigurandu-le siguranta, incredere si putere de decizie.
Oferim companiilor partenere si utilizatorilor finali setul complet de solutii, produse si servicii adecvate pentru a proteja viata la lucru, in spitale, in medii cu risc sporit sau in activitatile domestice, de zi cu zi

  • Interviu online
  • 1. Va rugam sa ne precizati venitul salarial pe care il considerati motivant, pentru a va alatura echipei noastre?