Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 1400 €

TRADY 2000 înseamnă 18 ani de pasiune si abnegație în furnizarea de accesorii şi materiale pentru industria producției de mobilier din Romania.

In acest moment echipa noastră are peste 150 angajați ce lucrează in filialele din: Bucureşți (sediul central), Cluj, Timişoara, Târgu-Mureş, Ploieşti, Constanța si Braşov.

Căutăm persoane ambițioase ce să facă parte din echipa noastră de vânzări pentru a fi Reprezentantul nostru Zonal in Județele Prahova, Constanța şi Mureş (cate un reprezentant pentru fiecare zonă).

NE DORIM CA TU SA AI:

Experiență în vânzări – avantaj cunoştinţe specifice domeniului producției de mobilier;
Simț comercial, orientare către necesitățile clienților;

Bune abilităţi de planificare și organizare a activităţii;
Abilitate de muncă individuală și în echipă;
Cunoștințe operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook Express, Internet);
Disponibilitatea de a avea deplasări în zona alocată;

Să ai aptitudini pentru învăţare detalii tehnice;

Permis conducere: cat. B;

RESPONSABILITĂȚI:
Întreține si dezvoltă vânzările în zona atribuită;
Identifică noi clienți și menține legătura cu producătorii de mobilier şi distribuitorii din zona alocată;
Monitorizează încasarea creanțelor.

PACHET SALARIAL:

Salariu de bază motivant + Tichete de masă + Comision din vânzări înregistrat integral în cartea de muncă.

ALTE BENEFICII:
Telefon și mașină de serviciu;

Prime de sărbători;
La angajare vei beneficia de un program de pregătire prin intermediul căruia vei fi ajutat să cunoşti produsele, serviciile şi clienții companiei noastre.

Ești interesat?

Aplică pentru acest job de Reprezentant Zonal pentru a primi CV-ul tău și pentru a putea programa o întalnire in care să ne putem cunoaște!