Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

500 - 900 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Societatea comercială ECO TOTAL SRL, înființată în anul, se ocupă cu furnizarea serviciilor ecologice în Regiunea Oltenia.

ECO TOTAL are ca scop diminuarea efectelor poluării, venind în sprijinul agenților economici cu soluții integrate și flexibile pentru gestionarea deșeurilor și decontaminări.

Punctele forte ale companiei sunt:
- Capacități tehnice performante
- Promptitudine, profesionalism, corectitudine, stabilitate, contracte stabile de peste 10 ani
- Expertiza specialiștilor noștri în consultanța de mediu.

Jobul propus:

Responsabilități:

- promovarea serviciilor firmei

- consultanță privind domeniul de activitate al firmei

- ofertare și contractare

- preluarea comenzilor de la clieni

- raportarea zilnică a gradului de îndeplinire a obiectivelor

- încasări și urmărire încasări

Cerințe:

- Abilități de comunicare și negociere

- Abilități de prezentare, promovare și vânzare a serviciilor companiei

- Corect, tenace, serios

- Sociabil, convingător, organizat, dinamic

- Permis auto categoria B, fără evenimente deosebite

- cunoștințe PC (OFFICE, INTERNET)

- engleză (constituie un avantaj)

Beneficii:
- autoturism și telefon de serviciu

- salariu atractiv fix

- mediu de lucru plăcut.