Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/ adresele jobului

Timișoara; Cluj-Napoca; Sibiu

Responsabilitati:

-prezentarea si promovarea produselor in jumatatea de vest a României, conform politicii companiei;
-mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii in vederea atingerii obiectivelor impuse;
-identificarea de noi/potentiali clienti, intocmirea bazei de date cu acestia;
-respectarea si implementarea politicii de vanzari a companiei;
-raspunde de încasarea contravalorii facturilor emise către clienţii din zona
atribuita, în termenul de scadenta negociat;
-identifica, propune si implementeaza modalitati de prezentare a produselor;
-monitorizeaza evolutia pietei si a competitorilor pentru produsele specifice.

Cerinte
- domiciliul in Timisoara, Sibiu sau Cluj Napoca;
- cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului - reprezinta un avantaj;
- studii superioare absolvite;
- excelente abilitati de comunicare, prezentare si persuasiune;
- atitudine proactiva, flexibilitate, spirit organizatoric;
- dinamism si determinare in atingerea obiectivelor;
- limba engleza - nivel mediu;
- permis auto categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari.

Oferta
- pachet salarial atractiv corelat cu performanta;
- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil