Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

  • Detine permis de conducere categoria B;
  • Cunoaste tehnici de vanzare si negociere;
  • Are abilitati de operare a programelor pe calculator;
  • Are capacitate de organizare, planificare si atentie la detalii;
  • Este o persoana flexibila, responsabila, cu o atitudine pozitiva;
  • Are disponibilitate de a se deplasa de luni pana vineri;

Descrierea jobului:

  • Jobul consta in distributia de ochelari de soare, rame de vedere si lentile de contact in Bucuresti-Constanta;
  • Reprezentantul de vanzari se ocupa sa viziteze clientii din zona Bucuresti-Constanta;
  • Se asigura ca va informa corect clientii despre produsele si serviciile companiei;
  • Preia comenzile si se ocupa de mercantizarea produselor;
  • Urmareste activ comenzile clientilor de la momentul plasarii, pana in momentul in care se primeste confirmarea platii;

Beneficii:

  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix+bonus performanta;
  • Masina de serviciu, laptop, telefon;
  • Reduceri si beneficii in cadrul companiei;

Descrierea companiei:

        Optical Network a luat fiinta in anul 2004, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, Boss Orange,  MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Fossil, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, United Colors of Benetton, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton, Hello Kitty.