Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

40 Bulevardul Theodor Pallady, București

Angajam colegi noi in departamentul vanzari, pentru promovarea serviciilor de transport si logistica oferite de societatea noastra.

Doresti un loc de munca civilizat unde sa fii respectat si apreciat pentru ceea ce faci?

Te asteptam in echipa noastra!

 Responsabilitati :
- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti, contacteaza, initiaza si mentine relatiile comerciale, identifica nevoile de transport ale clientilor si lanseaza oferte.
- Urmareste permanent dezvoltarea portofoliului de clienti, stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii societatii;
- Reprezentantul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a comenzilor contract de transport incheiate cu clientii din portofoliu;
- Verifica documentele de transport, monitorizeaza derularea comenzilor pana la finalizare;
- Mentine contactul cu clientii si ii informeaza in legatura cu derularea transportului.
- Respecta procedurile si modul de lucru cu sistemele si aplicatiile operationale interne ale companiei.

  Cerinte:
- Experienta in vanzarea transporturilor internationale este de preferat
- Experienta in vanzari minimum 2 ani,
- Initiativa, capacitate de munca in echipa, atentie acordata detaliilor, rezistenta la stres, seriozitate, buna organizare, punctualitate;
- Abilitati foarte bune de negociere;
- Abilitati excelente de comunicare si orientare asupra nevoilor clientilor;
- Capacitate de sinteza si rapiditate in adoptarea deciziilor;
- Capacitatea de planificare/organizare si prioritizare activitati,
- Engleza minim nivel mediu, orice alta limba straina in plus este un avantaj;
- Cunostinte operare PC

Se ofera:
Pachet salarial atractiv cu bonusuri foarte avantajoase,  telefon mobil
Posibilitati de promovare
Mediul placut de lucru

  • Interviu online
  • Ce va motiveaza sa aplicati la acest job?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra de la viitorul loc de munca?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?