Adresa/ adresele jobului

Arad; Timișoara

Angajam Reprezentant vanzari zonal pentru Timis, Arad si judetele limitrofe.

Candidatul ideal:
Experienta in domeniul vanzarilor obligatorie.
Experienta in domeniul vanzarii specifice obiectului nostru de activitate constituie un plus.
Permis categoria B obligatoriu,
Cerem limba engleza, nivel conversational, cultura generala,dedicatie si seriozitate in munca.
Empatic, atitudine pozitiva, consecvent.

Descrierea jobului:
- Atingerea target -ului de vanzari si incasari;
- Pastrarea relatiei cu clientii in termenii cordiali;
- Comunicare si transparenta foarte buna intre noul nostru coleg si departamentul tehnic, de conducere si clientii;

Oferim:
- seriozitate profesionala;
- salar competitiv;
- comision din incasari;
- masina de serviciu full time;
- laptop si telefon mobil.

Descrierea companiei
Companie care comercializeaza si instaleaza sisteme de securitate si retele de cablare structurata date voce angajeaza reprezentant vanzarii pentru judetele Timis si Arad.
Relatii suplimentare pe site-ul nostru Prosiguranta.