Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Se recruteaza si din

Suceava, Botoșani

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Ne marim echipa si suntem in cautarea unui coleg nou . ESTE IMPORTANT SA AI PASIUNE PENTRU MASINI!

Cerinte:

  • Cunostinte tehnice la nivel mediu in domeniul auto;
  • Cunostinte medii de utilizare MS Office (Word, Excel);
  • Orientarea către clienţi este cea mai importantă prioritate a dvs.
  • Angajament personal şi flexibilitate
  • Experienţa în domeniu reprezintă un avantaj
  • Permis conducere cat. B reprezintă un avantaj
  • Abilitate de organizare si planificare
  • Fara alte afaceri personale.

Responsabilitati:
1. Proceseaza comenzile si ofertele clientilor conform standardului de comanda/oferta
2. Identifica produsele pe baza cataloagelor/ofertelor auto puse la dispozitie
3. Prezinta si promoveaza produsele clientilor
4. Urmareste realizarea targhetului de vanzari
5. Relationeaza in mod direct cu clientii companiei
6. Urmareste fluxul comenzilor si ofertelor
7. Genereaza si tine evidenta expeditiilor folosind programele necesare

Oferta:

Salariu motivant  compus din parte fixa si bonus care depind doar de implicarea si abilitatea dvs.

Descrierea companiei:

Companie  tanara si dinamica de import si distributie  de accesorii auto,produse pentru vopsitorii auto si industrie.