Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași; Hunedoara; Arad; Bacău; Timișoara

CANDIDATUL IDEAL:

Tânăr, dinamic și dornic sa invete lucruri noi

Atras de munca de teren și de competiția sănătoasă

Experienta reala in vanzari echipamente de stivuit, utilaje de constructii

Bun negociator

Convingător

Bine organizat

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilități:

- Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei

- Analizarea cerințelor potențialilor clienți

- Particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar

- Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții existenți

- Negocierea și încheierea de noi contracte

- Asigurarea serviciilor de consultanță pre și post vânzare pentru clienți

- Efectuarea de prezentări de produse, prezentări tehnice și demonstrații

- Participare intensă și activă la realizarea obiectivelor calitative și cantitative ale echipei la atingerea targetului de vânzări

- Urmărirea derulării și finalizării contractelor

- Întocmirea rapoartelor de activitate

Beneficii:

- Salariu fix plus comisioane foarte avantajoase

- Bonusuri pentru praguri de performanță

- Mașină de serviciu

- Laptop

- Telefon mobil

- Cursuri și programe de training

DESCRIEREA COMPANIEI:

Vanzari si service de echipamente pentru stivuit. Vanzari baterii de tractiune, anvelope pline, piese de schimb pentru stivuitoare.

  • Interviu online
  • De ce considerati ca sunteti persoana potrivita pentru acest job ?
  • Enumerati 10 marci de stivuitoare vandute in prezent in Romania.