Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Untitled-1

CANDIDATUL IDEAL

# Studii superioare în domeniu: biologie, chimie sau fizică

# Operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Adobe, navigare internet)

# Limba engleză - avansat

# Permis de conducere

# Experiență în domeniul vânzărilor - minim 1 an

# Abilități de comunicare și spirit de inițiativă

RESPONSABILITĂȚI

# Contactarea tuturor clienților potențiali din zona de responsabilitate

# Promovarea produselor din portofoliul firmei (Echipamente, reactivi și aparate științifice, de cercetare și laborator)

# Încheierea contractelor comerciale uzuale

# Pregătirea ofertelor pentru clienți (achiziții prin licitații sau prin atribuiri directe)

BENEFICII

# Oportunități pentru dezvoltarea profesională și personală

# Tichete de masă (15 lei / zi lucrată)

# Bonus de sărbători, primă de vacanță

# Asigurare transport spre și de la locul de muncă

# Mediu de lucru modern

# Acces la sala de sport și masaj

  • Interviu online
  • 1. Dintre toate locurile de muncă pe care le-ați avut, care v-a plăcut cel mai mult și ... de ce ?
  • 2. Please let us know what are your MAIN objectives for the next 2-3 years? (write your answers in English please)