Reprezentant Vanzari si Fundraising

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

746 - 1400 €

Iti doresti sa lucrezi in proiecte cu impact in educatie?

Cautam oameni pasionati de educatie alaturi de care sa imbunatatim viata elevilor si a profesorilor, la clasa, prin introducerea de noi metode digitale este ideal pentru o persoana dinamica, autonoma, careia ii place sa interactioneze cu oameni variati (de la manageri din scoli private pana la profesori din sistemul public din medii defavorizate). Suntem in cautarea unei persoane care a lucrat in domeniul educatiei si are un grad mediu de intelegere a stakeholderilor.

Detii:

• Convingerea ca educatia are cel mai mare impact asupra societatii?

• Competente digitale medii (capacitatea de a interactiona cu usurinta cu echipamente hardware - table interactive, casti VR etc. si software)?

• Cel putin 2 ani experienta in vanzari sau fundraising in companii sau asociatii conexe domeniului educational?

Responsabilitatile tale principale vor fi:

• Identificarea potentialilor clienti si contactarea acestora.

• Intalniri cu potentiali clienti.

• Incheiere contracte si monitorizare plati.

• Mentinerea relatiilor cu clientii.

• Monitorizarea si evaluarea implementarii solutiilor.

• Stabilirea de parteneriate strategice cu institutii publice/ asociatii in educatie.

• Fundraising companii si fundatii.

Cateva dintre motivele pentru care ai veni in echipa noastra:

• Lucrezi intr-o atmosfera de start-up, in noua divizie de Solutii Inovatoare in Educatie, creata anul trecut, in Bucuresti.

• Ai libertatea de a testa idei si tehnici noi de vanzari si de a influenta traiectoria start-upului.

• Beneficiezi de training atat din partea noastra, cat si din partea partenerilor nostri internationali.

• Construiesti programul de lucru impreuna cu managerul direct, astfel incat programul sa fie flexibil.

• Ai biroul intr-un sediu ultramodern si central, situat la 4 minute de statia de metrou Piata Victoriei.

• Contribui la transformarea educatiei din Romania.

Pachetul salarial este format din salariu fix + comision din vanzari in functie de target-ul setat.

Sprijinim scolile in imbunatatirea proceselor de creare de lectii, predare si evaluare, prin solutii software, hardware, training si consultanta. Totodata, organizam conferinte internationale in tara si in strainatate cu teme de interes pentru directorii si profesorii din invatamantul preuniversitar. Avem o experienta de 16 ani in training pe piata din Romania. Am deschis in, in Bucuresti, o noua divizie de Solutii Inovatoare in Educatie, care functioneaza ca un start-up independent.