Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1100 €

Reprezentant Vanzari Showroom

Locatie: Timisoara

Pe parcursul celor peste 20 de ani de existenta, compania noastra client si-a definit si stabilit o viziune clara asupra designului de interior, stabilindu-si o misiune in promovarea celor mai noi tendinte si incurajarea profesionistilor. Acestia au parteneriate cu cele mai importante branduri din industrie, pentru a putea oferi solutii complete de cea mai inalta calitate.

Colegul pe care il cautam:

  • Detine experienta relevanta in interactiunea si negocierea cu clientii
  • Are cunostinte de utilizare a pachetului Office, Excel cu precadere
  • Are atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat
  • Are abilitati de comunicare si de persuasiune
  • Are initiativa, perseverenta, simtul detaliului, logica
  • Detine cunstinte de limba engleza la nivel conversational
  • Are experienta sau cunostintele de design interior/amenajari interioare/graphic design.

Responsabilitatile rolului:

  • Consilierea clientilor la nivel de showroom si furnizarea unor informatii corecte si complete asupra produselor comercializate;
  • Intocmirea documentelor necesare pentru finalizarea vanzarii si livrarea produselor;
  • Urmarirea derularii comenzii cu respectarea termenelor de livrare stabilite;
  • Receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Evidenta primara a documentelor;
  • Oferirea de suport colegilor de pe teren in vederea inregistrarii comenzilor si inregistrarea lor in baza de date;
  • Managementul stocului si a produselor existente in showroom;
  • Cunoasterea tuturor produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si lansare a comenzii, a conditiilor de plata si livrare;
  • Participarea la buna prezentare a magazinului din punct de vedere al ambientarii produselor.

Oferta:

  • Iti oferim salariu competetiv pietei din Timisoara;
  • Vei primi bonus lunar bazat pe rezultatele obtinute;
  • Vei avea o perioada de orientare si training, in care sa intelegi filosofia noastra si cum sa iti faci jobul cat mai bine;
  • Vei acumula informatii specifice in domeniul amenajarilor interioare, care vor contribui la dezvoltarea ta profesionala.