Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

350 €

Acest job nu mai este activ.

Candidatul ideal:

- experienta anterioară în sfera vânzărilor și/sau relațiilor cu clienții;

- capacitate și dorință de învățare și perfecționare;

- abilități de lucru în echipă;

- punctualitate și abilitatea de a face mai multe activități în același timp;

- foarte bune abilității de comunicare și negociere;

- atitudine pozitivă, curajos, insistent, cu putere de convingere;

- seriozitate și perseverență în atingerea obiectictivelor propuse;

- orientare catre rezultate;

- disponibilitate pentru activitate de teren;

- studii medii/superioare;

- permis de conducere minim categoria B;

- cunoștinte de operare calculator (cel puțin Microsoft Office);

- limba engleză - nivel mediu;

- experiență în vânzări.

Responsabilități:

- prospectarea pieței pentru identificarea clienților potențiali pe judetele: SV, BT, IS si NT;

- identificarea nevoilor fiecarui client;

- promovarea și prezentarea produselor comercializate de companie.

Beneficii:

- pachet salarial motivant;

- telefon de serviciu;

- mașină de serviciu;

- training-uri de specialitate.