Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Iași; București

Candidatul ideal:

  • experienta in domeniul materialelor de constructii si de amenajari interioare;
  • experienta in colaborarea cu constructori si arhitecti/designeri;
  • foarte bune abilitati de a dezvolta si intretine relatii de business pe termen lung;
  • orientare catre rezultat;
  • bune abilitati de prospectare a pietei si identificare de noi colaboratori;
  • permis categoria B. Descrierea jobului- identificarea de proiecte;
  • dezvoltarea unei retele de colaboratori (arhitecti, designeri, constructori);
  • prezentarea si promovarea produselor companiei catre clienti;
  • atingerea targetului de vanzari;
  • analiza pietei si identificarea de noi oportunitati de dezvoltare.

Descrierea jobului

  • identificarea de proiecte;