Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal:

-Studii superioare (preferabil tehnice);
-Experienta anterioara in domeniul vanzarilor de minim 2 ani;
-Cunostinte de operare pe calculator;
-Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
-Permis de conducere ;
-Disponibilitatea de a călători în afara județului de domiciliu;
-Abilități de comunicare și negociere;
-Capacitate de planificare și organizare a activităților;
-Deprinderea de a lucra in echipă.

Descrierea jobului:

-Studiază piața pentru depistarea de noi parteneri pentru produsele organizației;
-Contactează potențialii parteneri, prezintă organizația, produsele și serviciile pe care le oferă aceasta;
-Consiliează clienții și identifică nevoile acestora;
-Efectuează vizite periodice la client;
-Aduce la cunoștinta clienților promoțiile instant și promoțiile săptămânale;
-Monitorizează situația rulajului și a încasărilor de la clienți, urmărește și răspunde de încasarea facturilor emise;
-Monitorizează concurența, prețurile, producători, tendințele și întocmește rapoarte săptămânale;
-Își desfășoară activitatea în așa fel încât să atingă obiectivele comerciale ce i s-au stabilit.

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv
-Tichete de masă
-Bonusuri în funcție de performanță

- Posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale (+ traininguri) in cadrul unei companii in plina dezvoltare

 -Abonament medical la clinică privată de sănătate

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!

Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale va exprimați acordul expres şi neechivoc ca acestea să fie prelucrate de Autonet Import SRL în scopul înregistrării formularului și soluționării solicitării Dvs.