Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bragadiru

Descrierea companiei:

AUTO BRAND , companie cu o vasta experienta in importul si distributia de piese de camioane si semiremorci angajeaza reprezentanti de vanzari ambitiosi, dedicati si axati pe performanta.

Zona de activitate: Ilfov, Bucuresti

Candidatul ideal:
- studii superioare/medii;
- permis de conducere cat. B, minim 3 ani experienta;
- persoana dinamica, pozitiva, cu gandire strategica, orientata spre client si rezultate;
- experienta in activitatea de vanzari piese auto;
- abilitati de comunicare, relationare, planificare, organizare si negociere.

Descrierea jobului:
- Promoveaza portofoliul de produse;

- Isi organizeaza activitatea zilnica in vederea realizarii planului de vanzari;

- Identifica noi clienti si aplicatii noi clientilor existenti;

- Realizeaza planul de vanzari.

Beneficii:

 - salariu motivant in functie de realizari si performante;
-  masina, laptop si telefon de serviciu.