Reprezentant vanzari piese auto - Pitesti

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Responsabilitati:

  • Mentinerea relatiei cu clientii existenti, prospecatarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari;
  • Cunoasterea si promovarea produselor din oferta Conex Distribution;
  • Culegerea anumitor informatii din piata;
  • Urmarirea incasarii banilor la termenele stabilite;
  • Trimiterea la timp a informatiilor/datelor solicitate de catre seful direct sau alte departamente.

    Cerinte:
  • buna cunoastere a pietei locale in domeniul vanzarii de piese auto;
  • experienta minim 6 luni in domeniul mentionat mai sus;
  • spirit de echipa;
  • abilitati comunicare/negociere;
  • capacitate de planificare si organizare;
  • cunostinte bune de operare PC;
  • permis de conducere categoria

Beneficii:

  •  pachet salarial atractiv corelat cu performantele realizate;
  •  autoturism de serviciu/laptop;
  •  telefon mobil;
  •  pregatire profesionala;
  •  desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si dinamica.