Reprezentant vanzari piese auto - Oradea

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 545 €

Candidatul ideal

- buna cunoastere a pietei locale in domeniul vanzarii de piese auto;
- experienta minim 6 luni in domeniul mentionat mai sus;

- spirit de echipa
- abilitati comunicare/negociere;
- cunostinte bune de operare PC;
- permis de conducere categoria B;
- capacitate de planificare, organizare si coordonare.

- persoana responsabila si capabila sa respecte instructiuni verbale si scrise.

Descrierea jobului

- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;

- administreaza si dezvolta portofoliul de clienti din zona alocata
- promovarea produselor firmei la client;
- trimiterea la timp a informatiilor/datelor solicitate de catre seful direct sau alte departamente;
- participarea la actiunile de culegere a informatiilor noi din piata;
- extinderea retelei de clienti din zona alocata;
- realizarea nivelului prognozat de vanzari.

Se ofera:
- pachet salarial atractiv corelat cu performantele realizate;
- autoturism de serviciu/ laptop;
- telefon mobil;
- pregatire profesionala;
- desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si dinamica.