Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii liceale finalizate sau superioare
- Bune abilitati de comunicare, argumentare si negociere
- Interes fata de piata serviciilor de telecomunicatii mobile
- Competente de operare PC (Word, Xcel, internet)
- Capacitate de lucru in echipa
- Flexibilitate si rezistenta la stres

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati :
- Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor Orange respectand politicile si procedurile companiei
- Identificarea nevoilor clientilor si propunerea de solutii cat mai avantajoase
- Atingerea obiectivelor lunare impuse
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar si profesionist, oferind ajutor membrilor echipei in vederea indeplinirii planului de vanzari impus
-Gestionarea responsabila a stocurilor de marfa
- Intocmirea rapoartelor zilnice, lunare si/sau la cerere
- Incasarea produselor si serviciilor facturate

Beneficii:
-Venit fix + tichete de masa + bonus din vanzari in functie de realizari
-Traininguri de formare profesionala

DESCRIEREA COMPANIEI:
Davcom Mobil - companie privata din Satu Mare, infiintata in anul 2002, franciza Orange cu 5 puncte de lucru