Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Responsabilitati:

• Mentinerea relatiei cu clientii existenti, prospecatarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata;
• Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite de superiorul ierarhic;

• Urmarirea incasarii banilor la termenele stabilite;
• Cunoasterea si promovarea produselor din oferta Conex Distribution, precum si a principalelor lor caracteristici (pret, mod de ambalare, conditii de pastrare, calitate, utilitate);

• Culegerea informatiilor din piata referitoare la conditiile pietei, activitatea si actiunile competitorilor directi si transmiterea lor catre superiorul direct;

Cerinte:

• Persoana dinamica, optimista, orientata spre rezultat, dornica de a-si dezvolta cariera;
• Experienta in domeniul vanzarilor (piese auto), constituie avantaj;
• Capacitatea de a rezolva problemele aparute si de a duce la bun sfarsit sarcinile;
• Capacitatea de a analiza in detaliu, de a trage concluzii si de a propune solutii;
• Permis de conducere categoria B;

Beneficii oferite:

Posibilitati de evolutie in cadrul companiei;
Grila de bonus atractiva
Masina de serviciu, telefon, laptop

Abonament la o clinica medicala privata