Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bistrița

Se recruteaza si din

Bistrița

Candidatul ideal

Cautam o persoana care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- sa aiba usurinta in relationare si cu abilitati excelente de comunicare si prezentare
- sa fie dispus sa invete
- sa fie o persoana organizata si sistematica
- sa aiba abilitati foarte bune de vanzare
- sa aiba capacitatea de a face clientul sa isi doreasca produsul pe care il vinde, prin prezentarea beneficiilor reale ale produsului
- sa fie pasionat/a de produse de calitate superioara ( Premium)
a produselor
- sa aiba incredere in produse de calitate superioara ( Premium)
- sa aiba pasiune pentru design / amenajari interioara
- sa aiba viziune in spatiu
- sa cunoasca tehnicile de comunicare moderne
- sa aiba dexteritate in utilizarea PC- ului
- sa fie un coleg/a buna
- integritatea sa fie o calitate definitorie
- sa fie ambitios/a
- sa fie atent/a la detalii
- sa aiba simtul asumarii si al raspunderii
- sa cunoasca regulile bunului simt

Descrierea jobului

German Kitchens cauta colegi pentru showroom-ul din Bistrita.

Esti o persoana dinamica cu initiativa si sociabila? Iti doresti sa lucrezi intr-o companie care comercializeaza produse de calitate superioara? Cariera ta poate re/incepe aici!

Principalele responsabilitati ale postului:
- Promovarea si vanzarea bucatariilor Nobilia in Showroom
- Informarea clientilor cu privire la produsele Nobilia, prezentarea avantajelor reale ale bucatariilor Nobilia fabricate in Germania
- Identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii, realizand o vanzare consultativa
- Proiectare
- Ofertare
- Intocmire comenzi catre fabrica
- Facturarea si incasare produselor vandute

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salar fix + comision din vanzari
Oportunitate foarte atractiva din punct de vedere salarial

Descrierea companiei

German Kitchens, partener al producatorului german Nobilia, este unul dintre cei mai de top producatori de bucatarii din Germania, prezent si pe piata in Romania.

O bucatarie Nobilia este testata sa reziste minim 20 ani, fara a-si modifica caracteristicile.
Mobilierul se livreaza din Germania gata asamblat, iar montatorii nostrii vor aseza corpurile pe pozitie, vor instala blatul si vor pozitiona aparatura. Acest mod de lucru asigura o calitate si precizie imposibil de egalat in conditiile in care majoritatea comerciantilor propun livrarea mobilierului in piese separate si asamblarea acestuia direct la domiciliul clientului.

Pentru mai multe detalii, va rugam accesati site-ul nostru  GermanKitchens ro sau site-ul fabricii  Nobilia de

  • Interviu online
  • De ce credeti ca sunteti candidatul potrivit pentru acest post?
  • Ce va motiveaza la locul de munca?