Acest job nu mai este activ.

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; Constanța; Năvodari

Se recruteaza si din

Constanța

Candidatul ideal - (Poate trimite direct CV-ul la adresa de email - )

2 posturi - Bucuresti
2 posturi - Constanta

Ce ne dorim sa stii, sa poti, sa faci ?

Sa ai experienta(nivel mediu) in domeniul vanzarilor de materiale de constructii si finisaje/ gresie-faianta, sisteme de placare;
Constituie un avantaj (major) experienta anterioara in promovarea si vanzarea catre clienti din zonele rezidentiale;
Sa poti lucra in echipa, sa ai usurinta in comunicare si relationare umana;
Sa ai capacitate de organizare si planificare a activitatii;
Sa fii orientat spre rezultate, initiativa, tenacitate;
Sa ai cunostinte de operare MS Office (Word, Excel);
Sa ai permis auto .

Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg?

Studii superioare finalizate, preferabil tehnice;
Fire dinamica, voluntara, deschisa;
Echilibrat, dispus sa investesca in propria dezvoltare,optimist;
Motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte.

Descrierea jobului

Ce vom face impreuna ?

Atingem si depasim obiectivele de vanzari;
Dezvoltam un portofoliu stabil de clienti si produse;
Ne perfectionam si crestem impreuna.

De ce sa ne alegi pe noi ?

Pentru ca vei face parte dintr-un grup organizational puternic,unul dintre liderii din piata de profil;
Pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional ,dynamic;
Pentru ca noi chiar investim in dezvoltarea ta personala si profesionala;
Iti oferim pe langa salariu fix, bonuri de masa si bonus pentru depasire target (vanzari/incasari/mix produse) si bonus pentru fidelitate;
Iti punem, la dispozitie instrumentele de lucru necesare ( auto, telefon, PC, etc.).

SC ARCA STUDIO CONSTRUCT, membra a Grupului Menatwork, este un important furnizor de sisteme si materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior, echipamente pentru instalatii electrice, corpuri si sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice si sisteme de ventilatie-climatizare. ARCA STUDIO CONSTRUCT este prezent în România prin 4 filiale teritoriale comerciale, în oraşele:CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA, CRAIOVA, BACAU. Prin intermediul filialelor, ARCA STUDIO CONSTRUCT dispune de o reţea de distribuţie în măsură să servească eficient, clientii de pe întreg teritoriul României. &