Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; 10 Calea Dorobanților, Cluj-Napoca

CANDIDATUL IDEAL:

- studii medii sau superioare ori studenti in anii terminali la Medicina Veterinara, Zootehnie, Marketing,
- capacitati de relationare si comunicare cu clientii, furnizorii, colegii de echipa.
- persoane harnice, ordonate, atente la detalii, entuziaste
- capacitati de comunicare, scris/vorbit in Romana si Engleza
- bune cunostinte operare PC (Word, Excel, Web), Mail, Internet, Social Media
- persoane pasionate de animalele de companie,
- cunoasterea pietei produselor pentru animale de companie (hrana, accesorii etc.)
- adaptabilitate si capacitate de a invata rapid lucruri noi
- persoane dinamice, comunicative, cu abilitati de vanzare si convingere
- orientare catre client si rezolvarea problemelor acestora
- domiciliul stabil sau flotant in Cluj-Napoca

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitatile postului:
- gestionarea comenzilor venite de pe site, telefonic sau pe e-mail de la clienti
- sortarea comenzilor si pregatirea pachetelor pentru a fi expediate clientilor
- pregatirea si gestionarea documentelor aferente magazinului online (facturi, avize, documente logistice)
- gestionarea relatiilor cu furnizorii pentru pet shop-ul online al clinicii
- gestionarea relatiilor cu curierii alocati magazinului online
- eventuale corectii ale informatiilor produselor aflate pe site (descrieri, poze, preturi)

Oferta:

- job part time 4 ore/zi
- program de lucru normal sau program flexibil pentru studenti
- salariu este format din baza si bonus din vanzari
- se asigura training la demararea activitatatii cat si suport pe parcurs
- se asigura material de lucru si echipamente tehnice (computere, telefon, conexiune Internet )
- posibilitati de dezvoltare in e-commerce, online marketing, medicina veterinara.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Clinica Veterinara PET LIFE reprezinta un nou standard de calitate si profesionalism in domeniul medical veterinar, al ingrijirii si tratarii animalelor de companie. Creata din dorinta de o oferi produse si servicii veterinare de calitate, accesibile clientilor si pacientilor nostrii, Clinica Veterinara PET LIFE are o locatie in Cluj-Napoca si un pet shop online.
La Clinica Veterinara Pet Life veti gasi produse pentru animale de companie si servicii veterinare de cea mai buna calitate, deservite de o echipa de medici veterinari pasionati si profesionisti.