Reprezentant vanzari magazin

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Cristianului, Brașov

Responsabilitati
- promovarea, oferirea de consultanta si comercializarea produselor firmei;- consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si atingerii obiectivelor postului- excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;- desfasurarea corecta a procesului de vanzare prin respectarea si aplicarea principiile de vanzare invatate in cadrul training-urilor;- dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii- harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii ;orientat spre client, cu initiativa si capacitate de analiza- se implica activ in activitatile de promotie desfasurate in cadrul magazinului- aseaza si expune marfa conform procedurilor interne
Cerinte
- experienta in vanzari materiale pentru amenajari interioare;- cunostinte/ aptitudini in domeniul decoratiunilor interioare- abilitati de a lucra cu clientii, capacitate de comunicare si relationare;- persoana dinamica, dornica de munca;
Beneficii Oferite
-lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;-pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus de performanta)