Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brăila; Galați; Tulcea

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Persoana pasionata de vanzari cu excelente abilitati de comunicare si negociere
- Persoana responsabila si flexibila
- Cunostinte pachet Microsoft Office
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- Permis conducere categoria B
- Disponibilitate pentru deplasari
- Experienta in domeniul vanzarilor cu specific tehnic (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

- Promovarea si comercializarea lubrifiantilor auto si industriali MOBIL
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii existenti
- Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti
- Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor semnate cu clientii
- Acordarea de consultanta tehnica pentru aplicatiile diverse ale lubrifiantilor

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv, autoturism, telefon de serviciu, IPad
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie de succes
- Cursuri de specializare in tara si strainatate

Descrierea companiei

Star Lubricants este partener strategic al companiei ExxonMobil in Romania.
Compania are o experienta de peste 20 ani in domeniul distributiei la nivel national a lubrifiantilor auto si industriali.
Star Lubricants are o buna reputatie atat in privinta produselor de inalta calitate livrate clientilor cat si din punct de vedere al gradului ridicat de satisfactie a acestora.