Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Brașov; Bacău; București; Timișoara

Gruppo Damidio, distribuitorul national de lubrifianti marca Q8 Oils, in parteneriat strategic cu compania multinationala Kuwait Petroleum International angajeaza:

Agent Vanzari Lubrifianti

Responsabilitatile postului :
1. Identifica si initiaza contactele de afaceri cu parteneri potentiali aflati in zona geografica asignata.
2. Administreaza afacerile curente ale companiei in zona geografica alocata in baza strategiei de vanzari;
3. Asigura suportul tehnic/marketing in relatia cu partenerii .

Profilul candidatului :

- experienta in vanzari de lubrifianti , piese, produse industriale de minim 2 ani;

- studii superioare profil mecanic / chimie industriala;

- comunicativ;

- nivel bun de cunoastere a limbii engleze ;

- carnet de conducere categoria B ;

- disponibilitate pentru deplasari intensive in zona administrata .

Compania ofera :
- program de training tehnic/vanzari pentru lubrifianti;
- autoturism de companie;
- telefon mobil ;
- tableta/notebook;
- salariu si prime in acord cu performanta obtinuta .