Reprezentant vanzari instalatii

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Ploiești

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare in domeniul tehnic.
Experienta de vanzari in domeniul constructiilor civile sau industriale.

Posesor permis de conducere cat. B.

Persoana determinata, responsabila, care constientizeaza conceptul: ,,In domeniul vanzarilor, veniturile angajatului sunt direct proportionale cu veniturile aduse de catre acesta angajatorului."

Doar persoanele care intrunesc cerintele de mai sus vor fi selectate pentru interviu.

Descrierea jobului

Cunoasterea temeinica a santierelor de constructii din zona alocata realizata printr-o prospectare riguroasa a acesteia.
Solicitare de documentatii in vederea intocmirii ofertelor.
Participare activa la intreg procesul de vanzare.

BREAK SISTEMS . activeaza pe piata constructiilor din Romania pe segmentul instalatiilor electrice de joasa tensiune dar si al instalatiilor de curenti slabi si automatizari.