Acest job nu mai este activ.

Reprezentant Vanzari Hospital

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Responsabilitati:
- promoveaza imaginea, serviciile si produsele companiei in relatiile cu clientii - farmacii;
- stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- urmareste evolutia pietei;
- identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung, securizeaza cifra de afaceri si termenele de plata;
- intretine relatii de colaborare cu reprezentantii medicali ai tuturor furnizorilor de pe zona lui;

- Contractul este pe perioada determinata de 24 luni;

Cerinte:
- studii superioare;
- experienta in vanzari de minimum 12 luni; constituie avantaj experienta in vanzari piata pharma;
- organizare si planificare;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- perseverenta, orientare spre obiective;
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook Expres);
- permis de conducere cat. B, disponibilitate pentru deplasari.