Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad; Reșița; Timișoara

Candidatul ideal

-Studii superioare (de preferat tehnice)
-Capacitatea de a lua decizii
-Capacitatea de a lucra cu oamenii
-Capacitate de planificare și organizare a activităților
-Abilitatea de a lucra în echipă
-Deprinderi de comunicare verbală
-Disponibilitate la program prelungit
-Cunoştinţe de operare pe calculator ()
-Cunoştinţe în domeniul pieselor auto

Descrierea jobului

Analizează cererile de ofertă primite de la clienți, din punct de vedere al capabilității organizației de a satisface cerințele specifice
-Documentează rezultatul analizei pe cererea de ofertă
-Elaborează oferte și le transmite către clienți
-Documentează răspunsul și consiliează clientul referitor la ofertă
-Primește comenzile verbale, scrise, electronice a clientului

Beneficii oferite:

-pachet salarial atractiv
-mașină de serviciu
-laptop
-telefon mobil
-tichete de masă
-bonusuri în funcție de performanță
-abonament medical la clinică privată de sănătate

Descrierea companiei

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!