Reprezentant vanzari farmacii si spitale

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Bragadiru

Responsabilitati:

- Dezvolta si mentine o buna relatie cu clientii – farmaciile si medicii din zona alocata;

- Indeplineste cu succes obiectivele de vanzari si incasari;

- Reprezinta compania la licitatiile deschise si la negocierile directe pentru achizitia de medicamente in regim de urgenta a marilor spitale;

- Urmareste derularea si finalizarea contractelor cu spitalele;

- Minim 12 vizite pe zi la medici si farmacisti;

- Participarea la conferinte si alte evenimente medicale;

- Intocmeste rapoarte si planuri de activitate.

Cerinte:

- Studii superioare (profil Medicina /Farmacie/Biologie constituie avantaj);

- Experienta intr-o activitate similara de promovare si portofoliu de clienti;

- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;

- Persoana automotivata, orientata catre target, organizata, punctuala;

- Cunoasterea limbii engleze este obligatorie;

- Experienta de lucru cu cifrele, excel, acces, bugete, tagete;

- Permis auto categoria B, experienta de minim 2 ani de condus.

Beneficii Oferite:

- Pachet salarial fix+comision din profitul realizat

- Masina, telefon, laptop

Compania este distribuitor in Romania al produselor Nutricion Medica si Alpidex. Specialitatile medicale de interes sunt: oncologia, pediatria, recuperarea medicala.

  • Interviu online
  • Ce va motiveaza in alegerea locului de munca ?
  • Care este targetul Dvs. in cariera profesionala ?
  • Realizati un eseu motivational prin care sa ne convingeti ca ar trebui sa va alegem pe Dvs. dintre toti candidatii