Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

CANDIDATUL IDEAL:
- studii superioare finalizate cu examen de licenta - obligatoriu;

- experienta in vanzari minim 2 ani;

- abilitati de negociere si persuasiune;

- abilitati de comunicare si relationare;

- abilitati calcul matematic;

- ambitie, perseverenta, competitivitate;

- orientare catre client si catre rezultate;

- cunostinte operare PC - Word, Excel - nivel avansat;

- posesor permis de conducere categ. B minim 2 ani;

- limba engleza - nivel mediu - avansat.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- viziteaza farmaciile din teritoriul alocat conform planului stabilit;

- promoveaza ofertele comerciale ale companiei in acord cu strategia stabilita;

- mentine si dezvolta relatiile cu partenerii de business la un nivel optim;

- realizeaza planul de vanzari si de incasari;

- realizeaza rapoartele de activitate in conformitate cu indicatorii solicitati;

- participa la sedintele periodice organizate de catre companie