Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Oradea; Arad; Timișoara

Expand Health Romania recruteaza Reprezentant Vanzari Farmacii in locatiile: CJ, TM, AR sau BH.

Candidatul potrivit trebuie sa prezinte foarte bune abilitati de comunicare si prezentare si orientare catre client.

Candidatul ideal

  • Studiile superioare finalizate reprezinta avantaj;
  • Experienta anterioara minim 1 an in vanzarea/promovarea produselor catre farmacii;
  • Foarte bune abilitati de vanzare, orientare catre client si catre rezultate;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Persoana ambitioasa, motivata, pozitiva, proactiva;
  • Responsabilitate, constiinciozitate si centrare pe obiective;
  • Permis auto categoria B, fara incidente;
  • Disponibilitate pentru deplasari;
  • Cunostinte operare MS Office;

Descrierea jobului

  • Promovarea si vanzarea unui portofoliu de produse in cadrul vizitelor regulate catre farmaciile din zona alocata;
  • Implementarea si monitorizarea campaniilor comerciale;
  • Preluarea comenzilor si predarea lor catre departamentul comercial;
  • Monitorizarea atenta a concurentei;
  • Mentinerea unei stranse legaturi cu reprezentantii medicali din zona alocata;
  • Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei;

Beneficii

  • Mediu de lucru profesionist;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Instrumente de lucru (masina, telefon, tableta);

Toate aplicatiile vor fi tratate cu confidentialitate.

Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.