Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

- studii superioare finalizate;
- experienta in vanzari minimum 2 ani;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- orientare catre client si catre obiective;
- bune abilitati de gestionare simultana a sarcinilor, termenelor si bugetelor;
- permis de conducere cat. B, disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului:

- promoveaza imaginea si serviciile firmei sale, in relatia cu clientii farmacii;

- viziteaza farmaciile din zona alocata, conform unei rute zilnice prestabilite;
- contribuie la cresterea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti in zona alocata;
- stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii din zona arondata;
- urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale;
- realizeaza planul de vanzari si incasari;

Profilul companiei :

PHARGRO este o firma de distributie medicamente si produse farmaceutice aflata in plina dezvoltare prin cresterea portofoliului de clienti si produse.

Ne preocupa imbunatatirea permanenta a calitatii serviciilor noastre oferite clientilor si furnizorilor nostri.