Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate cu diploma de licenta;
  • Cunostinte din domenii conexe: economice si tehnice;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunostinte de limba engleza (minimum nivel mediu);
  • Foarte bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si vanzare;
  • Experienta in lucrul cu clientii;
  • Capacitate de previziune, planificare, analiza si sinteza;
  • Capacitatea de a lucra cu termene limita;
  • Orientarea spre performanta;
  • Autonomie, initiativa si implicare;
  • Atitudine etica.

Responsabilitati:

  • Efectueaza studii de prospectare a pietei de energie, a canalelor alternative de vanzare si identifica potentialele zone de dezvoltare;
  • Consiliaza, informeaza si efectueaza negocieri comerciale conform limitelor de competenta cu clientii (prin vizite in teren, contacte telefonice/email) cu privire la ofertele si serviciile existente in portofoliul companiei;
  • Colecteaza informatii despre clienti si tendintele pietei si le transmite Departamentului Marketing.

Alte informatii:

  • Training şi programe de dezvoltare continua;
  • Posibilitati reale de avansare intr-o companie multinationala stabila;
  • Transportul in timpul programului este asigurat de companie;
  • Pachet salarial atractiv.

  • Interviu online
  • Va rugam sa mentionati care sunt asteptarile dvs. salariale pentru acest post.