Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Chitila, București, Buftea

Căutăm o persoană dinamică, comunicativă, cu spirit comercial și capacitate de organizare pentru a se alătura Departamentului Comercial  pe segmentul de clienti corporate.

Responsabilitati :

Identificarea şi satisfacerea necesităţilor clienţilor din portofoliu;

Gestionarea şi monitorizarea portofoliului de clienţi;

Cercetarea pietei pentru identificarea oportunitatilor de crestere a portofoliului de clienti;

 Prezentarea catre clienti a promotiilor derulate de catre companie;

 Identificarea de clienti noi si includerea acestora in reteaua de parteneri;

 Stabilirea de modalitati personalizate de fidelizare a clientilor, in functie de nevoile de business ale acestora;

 Realizarea si prezentarea de rapoarte de activitate.

Cerinte:

Experienta similara (minim 1 an);

Orientare spre rezultate, automotivare, initiativa;

Bune abilităţi de comunicare, abilitati de ascultare;

Cunoasterea tehnicilor de vânzare;

Cunoştinţe de limba engleză;

Bune cunoştinţe de operare PC;

Disponibilitate de a călători;

Permis de conducere categoria B (fără incidente).

Beneficii:

Bonus din vanzari, program flexibil(cu posibilitate de homework).