Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 2000 €

Descrierea companiei:

Suntem subsidiara grupului austriac Welde cu o bogata experienta in productia si comertul cu placile/produsele din lemn.
Ne adresam in special producatorilor de mobila si firmelor de constructii dar si segmentului DIY, arhitectilor, producatorilor de caroserii auto, firmelor de amenajari interioare si exterioare etc.
Mai multe detalii se pot gasi la adresa web

Candidatul ideal:

- studii superioare terminate;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de invatare si dorinta de perfectionare;
- atitudine pozitiva si proactiva in relatia cu colegii si clientii;
- cu bune cunostinte in domeniul lemnului, al placilor din lemn, industria mobilei si constructiilor.

Descrierea jobului si responsabilitati:

- gastionarea portofoliului de clienti existenti;
- prospectarea si gasirea de noi clienti, oportunitati de business;
- realizarea targetului lunar de vanzari;
- intocmirea de oferte si urmarirea feedback-ului;
- consilierea corecta si profesionala a clientilor;
- raportare rezultate, saptamanal

Beneficii:

- mediul de lucru placut, transparent si orientat spre performanta;
- asigurare medicala si asigurare de viata/sanatate;
- salariu si bonusuri corelate cu performanta.