Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Angajam pentru functia de Reprezentant Vanzari - Cluj-Napoca, o persoana dinamica, comunicativa, flexibila, inovativa, care sa aiba cunostintele si abilitatile necesare desfasurarii activitatii de vanzare din firma noastra.

  • experienta in vanzari, negociere si contractare;
  • orientare tehnica cu excelente abilitati de comunicare si organizare;
  • experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii actuali si potentiali;
  • dorinta de a evolua pe plan profesional si de a-si insusi cunostinte noi;
  • principii sanatoase de viata si simtul responsabilitatii;
  • initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor;
  • dorinta de a reusi;

Responsabilitati:

  • Mentine si dezvolta relatiile cu clientii actuali;
  • Identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea contractarii;
  • Prezinta si promoveaza produsele comercializate in conformitate cu standardele si politica companiei;
  • Negociaza, contracteaza si urmareste cresterea portofoliului de produse si a volumului de vanzari pentru fiecare client;
  • Se asigura de respectarea conditiilor de plata;
  • Realizeaza rapoarte periodice de activitate;

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • maşină de serviciu, laptop, telefon;
  • salariul net 2000 lei   + %
  • participare la programe de traininguri;
  • posibilitatea de dezvoltare profesionala pe termen lung, in cadrul unei echipe dinamice si competitive, intr-o companie de succes;