Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Cautam Reprezentat vanzari vansell-vanzari, pentru societate comerciala care se ocupa cu importul de cafea bio – organica .

Cerinte:

  • Esti optimist,ambitios si relationezi usor cu oamenii ?
  • Stii sa formezi o relatie profi cu angajatorul ?
  • Organizarea, inovatia si orientarea spre client sunt punctele tale forte ?
  • Esti bun in comunicare si negociere ?
  • Esti persoana care se implica 100% in ceea ce face ?
  • Poti fi bun ambasador al firmei ?
  • Esti orientat spre invatare ?

Responsabilitati:

  • Ofera consultanta cu privire la produse;
  • Incheie contracte, intocmeste facturi,elibereaza chitante si incaseaza plata;
  • Urmareste target-ul lunar;
  • Promoveaza atat imaginea cat si produsele companiei;

Beneficii:

  • Un program full time flexibil;
  • Salariul fix si posibilitatea de a-ti mari considerabil veniturile prin comision pe target;
  • Dinamism si competivitate intr-o atmosfera de lucru placuta;
  • Autoturism de serviciu si telefon de serviciu;