Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Esti cumva? ... Super ambitios, pasionat de vanzari si moda rafinata pentru doamne elegante? Daca da, atunci alatura-te noua sa contribui la succesul in afaceri a doamnelor de afaceri, dar nu numai!

Cardinalia, tailored for success! este un brand de haine made to measure si bespoke destinat in special doamnelor din zona business, dar nu numai.

 Responsabilitati

  • Prezinta, promoveaza si vinde produsele brandului Cardinalia catre clientele existente si cele potentiale.
  • Stabileste, dezvolta si mentine relatii de business positive
  • Suna clientele pentru care se primesc leaduri.
  • Isi atinge targeturile de vanzari in timpul stabilit
  • Analizeaza potentialul pietei, urmareste vanzarile si pregateste rapoarte privind statusul activitatii
  • Informeaza managementul privind nevoile clientelei, problemele intimpinate, interesele acestora,activitatea competitiei si potentialul pentru noi produse si servicii
  • Ia masuratori si probe clientelor
  • Se asigura ca produsele sunt livrate la timp tinand legatura cu departamentul de productie si firma de curierat

Cerintele postului

  • Experienta in vanzari ca reprezentant vanzari (experienta in domeniul modei constituie un avantaj)
  • Foarte motivat si orientat catre rezultate
  • Abilitati excelente de vanzare, comunicare si negociere
  • Abilitate de prioritizare si organizare excelenta
  • Abilitate de a dezvolta relatii solide si deschis la feedback
  • Cunostiinte minime de a lua masuratori si a face probe
  • Limba engleza constituie un avantaj