Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Cu peste 450 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari vehicule comerciale (camioane, remorci si semiremorci) si prin toate serviciile aferente (intretinere si service).

Astazi, EVW Holding va ofera oportunitatea de a va pune in valoare abilitatile si cunostintele intr-un mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui REPREZENTANT VANZARI CAMIOANE.

Candidatul ideal:

• Studii medii/superioare (profil tehnic prezinta avantaj)
• Minim 2 ani experienta in vanzari directe (avantaj vanzari industriale)
• Abilitati de comunicare si negociere, orientare catre nevoile clientului
• Persoana dinamica, persuasiva, orientata spre rezultate
• Posesor carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului:

• Mentine si dezvolta legatura cu clientii existenti
• Identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea ofertarii, negocierii si incheierii contractelor comerciale
• Stabileste necesitatile clientilor impreuna cu acestia
• Promoveaza oferta EVW Holding in zona alocata

Se ofera:

• Pachet salarial atractiv
• Pachet de servicii medicale si asigurare de sanatate
• Laptop, telefon, masina de serviciu
• Training permanent
• Oportunitati de dezvoltare profesionala continua