Adresa/ adresele jobului

Bistrița

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

550 €

Cerinte
- studii medii sau superioare finalizate;
- experienţa anterioară în vânzări de produse și/ sau servicii constituie un avantaj major;
- experienţa anterioară în munca într-un call center constituie un avantaj;
- abilităţi avansate de comunicare, prezentare şi convingere;
- cunoştinţe de bază de operare PC - pachet MS Office, Internet, E-mail;
- capacitate de analiză şi sinteză, atenţie la detalii;
- persoană organizată, cu iniţiativă;
- capacitate de muncă individuală şi în echipă;
- domiciliul stabil de preferinţă în Bistriţa;

Responsabilitati

- toate raporturtile cu clientii se defasoara prin telefon si e-mail;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii ;
- prezentarea, ofertarea şi vânzarea produselor companiei către clienţi ;
- promovarea produselor și a serviciilor în concordanţă cu strategia comercială a companiei;
- urmărirea şi atingerea obiectivelor periodice stabilite de către management;
- verificarea periodică a stocului de produse existent la clienţi și preluarea comenzilor;
- urmărirea permanentă a încasărilor, conform politicii comerciale;
- întocmirea rapoartelor periodice de activitate;

Beneficii
- muncă de birou, program de lucru de 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămână;
- un pachet salarial atractiv;
- mediu de lucru plăcut şi profesionist;
- posibilitatea dezvoltării unei cariere în cadrul unei companii dinamice;

Descrierea companiei: SC DELHAUS SRL - importator si distribuitor preduse decor casa.